EPIC

/ˈɛpɪk/
Extra ordinary, grand, ambitious, heroic

FRAME

/freɪm/
A single complete picture in a series forming a video film
or to formulate a concept or plan

Epic Frame is een productiehuis, gespecialiseerd in videoproductie en animatievideo’s. We vormen een cocktail van creativiteit, passie en expertise. Geen alledaagse kost, maar verfrissende en vernieuwende ideeën. Met ons team van sterke storytellers, getalenteerde motion designers en gepassioneerde producers zetten we uw verhaal om naar een unieke, epische video.

TEAM_animation
Niko Vanhaelen

Zaakvoerder

Sales en Marketing Manager

niko@epicframe.be

+32 (0)478 807 007

Brecht Wouters

Zaakvoerder

Creative Manager

brecht@epicframe.be

+32 (0)498 624 208

Eva Van den Bosch

Storyteller

Project Manager

eva@epicframe.be

+32 (0)487 67 56 24

Inge Cums

Sales &

Marketing Officer

inge@epicframe.be

+32 (0)476 726 793

Johannes Sneyers

Senior Motion Designer

Video Editor

johannes@epicframe.be

Nick Van Puyvelde

Motion Designer

Digital Creative

nick@epicframe.be

Eline Vanderbemden

Illustrator

Motion Designer

eline@epicframe.be

Lieven Dooms

Motion Designer

3D Motion Designer

lieven@epicframe.be

CLIENTS_animation

NEEM CONTACT OP