HET TEAM

HET TEAM! 

Brecht Team foto filter
Brecht Team foto kleur
Brecht Wouters

Epic Video Strategist

Managing Director

brecht@epicframe.be

+32 (0)498 624 208

Nick Team foto filter
Nick Team foto kleur
Nick Van Puyvelde

Scrummaster

Digital Creative

nick@epicframe.be

Inge Cums

Creative Project Manager

Marketing Officer

inge@epicframe.be

+32 (0)476 726 793

Michiel Team foto filter
Michiel Team foto kleur
Michiel Vossen

Content Creator

Back-Office Wizzard

lieven@epicframe.be

Myrthe Team foto filter
Myrthe Team foto kleur
Myrthe Wijnants

Regisseur

Scenarist

Myrthe@epicframe.be

+32 (0)478 42 31 67

Hoyhym Team foto filter
Hoyhym Team foto kleur
Hoyhym Ho

Junior Motion Designer

Illustrator

Hoyhym@epicframe.be

Joyce Team foto filter
Joyce Team foto kleur
Joyce Verkens

Illustrator

Junior Motion Designer

Joyce@epicframe.be

Lieven Team foto filter
Lieven Team foto kleur
Lieven Dooms

Editor

3D Artist

lieven@epicframe.be

Bart
Bart Kleur
Bart Lodts

Motion Designer

Illustrator

bart@epicframe.be

Deel uitmaken van ons team
Deel uitmaken van ons team?

Mail je CV naar info@epicframe.be

VACATURES?

Wij zijn momenteel op zoek naar een Epic Sales Superhero.